Akumulatory żelowe HAZE dystrybuowane w oficjalnym punkcie sprzedaży wskazanego producenta

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych

Akumulatory żelowe HAZE dystrybuowane w oficjalnym sklepie podanego producenta, a więc w sklepie COMSYSTEM wliczają się do urządzeń nad wyraz użytecznych. Można do nich także dobrać ładowarki i akcesoria. Nowe akumulatory dedykowane są do licznych zastosowań, przykładowo do: maszyn czyszczących, łodzi, czy jachtów. W ofercie znajduje się kompletna baza wyrobów: modele żelowe do wózków inwalidzkich, kamperów i maszyn czyszczących, HZY MARINE, modele solarne, modele AGM do zasilaczy UPS, a także bezobsługowe AGM. Takie ładowarki automatyczne są bardzo przydatne.

Używane są do uzupełnienia energii w bateriach do licznych urządzeń. W sklepie sprzedawane są tylko najnowsze urządzenia, jakie podlegają oficjalnej gwarancji fabrycznej. Wysoka jakość dostępnych produktów udokumentowana jest branżowymi certyfikatami. Akumulatory wykonane w technologii żelowej są bezobsługowe i mają znacznie dłuższą żywotność aniżeli tradycyjne wersje. Docenione są także za to, że mają umiejętność powrotu do kompletnej sprawności nawet wtedy, gdy są bardzo rozładowane. Nie tylko dobrze tolerują wysoką temperaturę, ale sprawdzą się też w temperaturach poniżej 0. W polskich warunkach jest to warta uwagi cecha. Imponująca jakość oraz użyteczność takich akumulatorów powodują, że są one cenione w licznych dziedzinach.

Wszystkie produkty w sklepie są rozdzielone w kategoriach, co ułatwia realizację transakcji. akumulator litowo-jonowy 12v 100ah kupują klienci, jacy chcą je umieszczać w autach elektrycznych, w maszynach transportowych i podnoszących – wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych a także w paleciakach. Sprzedawane są też akumulatory żelowe do maszyn czyszczących, akumulatory marine do łodzi posiadających napęd elektryczny oraz do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Jest możliwość też wybierać akumulatory nadające się do kamperów i przyczep kempingowych. Do asortymentu zaliczają się także akumulatory do instalacji solarnych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY