Sprzęgła wychylne nadające się do użycia w licznych gałęziach przemysłu

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Przeguby Cardana nadające się do wykorzystania w licznych gałęziach przemysłowych dystrybuuje zakład Tekmat. Propozycja katalogowa obejmuje towary wytworzone przez wiodących producentów europejskich. Konkretne przeguby dostosowane są do różnych mocy obrotowych oraz wyposażone są w optymalne łożyska nie mające ruchomych elementów pośredniczących lub w łożyska walcowe o cienkich pierścieniach i z dużą liczbą długich wałeczków. W czasie wyboru poszczególnych towarów pośród przeguby cardana należy kierować się nie tylko parametrem przekazywanego momentu obrotowego, ale w dodatku warunkami eksploatacji do jakich zaliczają się: moc chwilowego uderzenia, wymiary kąta, czy ilość wykonanych obrotów.

Jeśli klient ma jakieś pytania w trakcie zakupów to może skorzystać z rad wykwalifikowanego eksperta sklepu. Sprzęgła wychylne wykorzystywane są do złączenia dwóch wałów napędowych, jakie mogą nie znajdować się przy sobie na osi. Abstrahując od ułożenia, sprzęgła wychylne gwarantują doskonałe przenoszenie momentu obrotowego przy wysokich prędkościach obrotowych przez wał napędowy i przeguby. Przeguby Cardana, sprzedawane w sklepie Tekmat cechują się cichszą pracą, atrakcyjną ceną a także zredukowanym tarciem. Ich spora dokładność wykonania zagwarantuje późniejszą pewność eksploatacji.

Posiadające idealne parametry jakie wykazują sprzęgła wychylne wpływają na ogromne zainteresowanie produktem. Z szczegółowym ich spisem, parametrami technicznymi i charakterystyką można zapoznać na witrynie Tekmat. Zestawienia mogą być w prostej linii bądź mogą mieć miejsce pod kątem 45 stopni. Wszystkie sprzęgła wychylne będą nadawały się do trybu: max 300 obrotów na minutę, max 1000 obrotów na minutę lub max 4000 obrotów na minutę. Sprzęgła wychylne mogą być zrobione ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej lub niklowanej. Otwory w nich mogą przybrać różną formę: okrągłą, okrągłą z rowkiem na wpust lub z otworem kwadratowym bądź sześciokątnym.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sprzęgła wychylne nadające się do użycia w licznych gałęziach przemysłu”