Systemy drzwi przesuwnych udostępnione w hurtowni Komandor

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Systemy drzwi przesuwnych dostępne w hurtowni Komandor to najwyższej jakości części, wliczające się do trwałych i modnych. Hurtownia Komandor sprzedaje także wiele innych produktów, na równi dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. System Kallisto przeznaczony jest głównie do minimalistycznych aranżacji. Jego wszystkie elementy są schowane, wobec czego nie wpływają na design drzwi.

Cała konstrukcja wygląda również lekko. System Winnipeg i Yoho cieszy się niemałą popularnością od początku funkcjonowania sklepu. Profile wchodzące w jego skład wykonane są z solidnego stopu aluminium. System taki zaprojektowany jest do wypełnień ze szkła a także paneli z materiałów drewnopochodnych. W wózkach dolnych zastosowano rolki z łożyskami kulkowymi, oddziałujące na płynną pracę systemu przez długi czas.

Elementy składowe każdego systemu Komandor to: rączki, prowadniki górne, wózki dolne oraz paski uszczelniające. Ich dokładny opis umieszczony jest na stronie, a jeśli ktoś interesuje się kupnem to może zamówić dowóz. Sklep oferuje również materiały drewnopochodne, służące do wykonania akcesoriów meblowych. Są to: blaty kuchenne, płyta akrylowa, płyta budowlana i płyta meblowa. W ofercie umieszczono również szkło: lustra i szyby VSG, szkło kolorowe COLORIMO oraz szkło ornamentowe.

Kategoria akcesoria meblowe obejmuje: chemię i akcesoria montażowe, elementy konstrukcyjne, oświetlenie meblowe, prowadnice do szuflad, szuflady, uchwyty i wieszaki, wyposażenie garderoby oraz wyposażenie kuchni. Klienci mogą również dobierać fronty meblowe: szklane w ramkach aluminiowych OPAL, akrylowe, ramiakowe, firmy Wiech oraz dekoracyjne.

Udostępnione fronty doskonale się prezentują, są solidne i łatwe w zachowaniu czystości. W działającej na terenie Śląska hurtowni można również zamawiać osłony grzejnikowe, jako element mający wartość dekoracyjną. Szeroki asortyment sprawia, że każdy wyszuka to, czego potrzebuje i co dopasuje się do pomieszczeń w jego mieszkaniu.