Cechy wentylatorów dla przemysłu z firmy NETECS

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Wykorzystanie wentylatorów dla przemysłu z przedsiębiorstwa NETECS jest wszechstronne. Produkty rozdzielone są wobec tego na kilka podkategorii, by kupujący nie miał problemu z dostosowaniem modelu do charakterystyki branży, w jakiej prosperuje. Netecs o profilu promieniowym można wykorzystywać w instalacjach odpylania: w branży drzewnej, także w strefach zagrożonych wybuchem; w zakładach zajmujących się przetworzeniem odpadów innego rodzaju niż niebezpieczne i obojętne; w innych przedsiębiorstwach, w jakich odbywa się tak zwana gospodarka odpadami.

Firma ciągle się rozwija, a zatrudnieni w niej eksperci regularnie rozbudowują poziom posiadanych kompetencji, w związku z czym powstają także nowe wentylatory, nadające się do użycia w innych gałęziach przemysłu. Są to modele nisko – , średnio -, ale też wysokociśnieniowe, jakie nadają się do przetłaczania powietrza: czystego, zapylonego i mieszanego. Na witrynie NETECS można sprawdzać parametry poszczególnych wentylatorów, co ułatwia dobór. Szczegółowe charakterystyki podawane są także przez specjalistów. Klienci, którzy zakupują wentylatory mogą oczekiwać na dłuższy czas ich bezawaryjnej eksploatacji, z uwagi na to, że są to modele zrobione z idealnych jakościowo tworzyw i mają optymalną grubość.

Urządzenia mają także najlepsze silniki w klasie IE3. Ich stopień ochrony to IP55. Wirniki wentylatorów są wyważone w odpowiedniej klasie precyzyjności. Jeszcze przed przekazaniem do wykorzystania każdy wentylator jest testowany w zgodzie z obowiązującymi w branży ustaleniami. Pomiary podane są w dokumentacji dołączonej do urządzenia. Spore doświadczenie specjalistów pozwala na projektowanie wentylatorów na bazie parametrów wskazanych przez klienta oraz na zmodernizowanie maszyn, z jakich w zakładzie pracy przedsiębiorca już korzysta. Wentylatory funkcjonują w każdych warunkach, co jest ich dużą zaletą. Trwałe i odporne na wybuch.