Na co mogą liczyć członkowie korzystający z serwisu singlowanie.pl?

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Jeżeli trafiłeś w miejsce, takim jak portal chrześcijański singlowanie.pl i zastanawiasz się, na co mogą oczekiwać katolicy korzystający z serwisu to wystarczy, że obeznasz się z wiadomościami zamieszczonymi na stronie głównej. Ogólnie rzecz ujmując, portal randkowy podaje dwa pułapy uczestnictwa. Na pierwszym poziomie udostępnione są opcje typu: możliwość poszukiwania pozostałych singli, możliwość przeglądania ich kont, opcja wysyłania czatu, możliwość dodania do własnych zasobów innych użytkowników, możliwość podglądu użytkowników przeglądających na konto własne, możliwość zobaczenia tego, czy dany użytkownik jest w danej chwili na serwisie, czy jest nieobecny.

Na następnym pułapie, poza wskazanymi opcjami udostępnione są też inne. Wliczają się do nich: opcja uczestniczenia w społeczności singli wierzących, opcja uczestnictwa na blogu oraz możliwość uczestnictwa na forum. Dlatego opłaca się rejestrować do chrześcijańskiego serwisu zapoznawczego i móc odnaleźć kogoś, kto będzie nam odpowiadał. Aby założyć konto na portalu trzeba mieć skończone 18 lat.

Żeby dostać się na kolejne pułapy uczestnictwa trzeba opłacić wskazaną przez właściciela serwisu kwotę. Wirtualne nawiązywanie znajomości jest w coraz większej mierze popularne. Jeśli ktoś chciałby znaleźć osobę reprezentującą taką samą wiarę to singlowanie.pl jest adekwatnym do tego miejscem www. Serwis randkowy dla osób wierzących reklamuje się jako miejsce przeznaczone dla osób mających pewne wartości. Przedział wiekowy, w jakim można szukać singli to od 18 do 50 lat. Portal nie działa długo, a dotychczas zalogowało się tutaj już blisko trzynaście tysięcy osób. sieć internetowa jest dobrym miejscem na nawiązanie znajomości, jaką można przenieść się w rzeczywiste realia. W Internecie można spotykać dużo ciekawych ludzi. O ile internauta zamierza zawęzić poszukiwania do katolików to singlowanie.pl daje taką sposobność.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Na co mogą liczyć członkowie korzystający z serwisu singlowanie.pl?”