Na jakie sprawy trzeba zwrócić uwagę wybierając garnitur

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Prawdziwy mężczyzna na pewno nie obejdzie się bez paru garniturów w garderobie. Jeżeli nawet ktoś nie musi ich ubierać na co dzień do pracy, to obowiązkowe może być ubranie ich przy różnych okazjach. Jednak samo założenie takiego garnituru nie wystarczy żeby dobrze wyglądać, a do tego koniecznie będzie odpowiednie go dopasowanie. Z czym jak się okazuje wiele osób ma problemy, co potem doskonale widać jak się ktoś dokładniej przyjrzy wizerunkowi. W wielu przypadkach bowiem marynarka i spodnie mają niewłaściwą długość, albo są zbyt luźne lub za ciasne. A że właściwe dopasowanie garnituru nie jest wcale takim łatwym zadaniem jak będzie się wydawało, to trzeba się do tego odpowiednio zabrać.

Jeśli ktoś nie zna się na tym dobrze, to powinien po garnitur pójść do jakiegoś sklepu, w którym będzie mu miał kto doradzić. Ma to duże znaczenie, bo samemu można na dużo sprawy nie zwrócić uwagi, co potem wpływ będzie miało na wygląd. Przede wszystkim dastan garnitury muszą być dobrze dopasowane do sylwetki, tak żeby nic niepotrzebnie nie odstawało, ale też aby materiał nie opinał zbyt mocno ciała. Do dyspozycji są jedno i dwurzędowe marynarki, wybór odpowiedniej będzie w dużym stopniu zależało od sylwetki, którą będzie miała dana osoba. Analogicznie jest w przypadku spodni, również jest ich parę różnych rodzajów, i najlepiej jest wybrać takie, w których ktoś się dobrze czuje.

Dopasowanie garnituru to również prawidłowe dobranie długości jego elementów. Marynarka powinna się kończyć tak jak kciuk całkiem wyprostowanej ręki, a jej rękawy powinny być o około centymetr albo dwa przez koszulą. Dobrana w prawidłowy sposób długość dotyczy także spodni, te z kolei najlepiej jeśli w 2/3 zakrywać będą buty. Jeśli ktoś szukał będzie jakiegoś eleganckiego garnituru dla siebie, to może na przykład zaglądnąć do internetowego sklepu Dastan, działającego pod adresem sklep.dastan.pl. Poza klasycznymi garniturami dla mężczyzn można znaleźć w nim bowiem różne garnitury damskie dastan, a także szereg różnych dodatków.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY