Robiąca wrażenie kolekcja eleganckich zaproszeń na ślub

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Manufaktura MerryMe ma do zaproponowania robiącą wrażenie kolekcję gustownych zaproszeń ślubnych. Poza zaproszeniami ślubnymi projektowane są też dodatki na ślub, jakie razem z zaproszeniami mogą stworzyć ekskluzywną całość. Do akcesoriów zaliczają się: winietki, numeracja stołów, RSVP, zawieszki na alkohol, karta dań weselnych, wkładki dodatkowe a także podziękowania dla gości. Jak więc można zauważyć, w jednym sklepie można zaopatrywać się we wszystkie niezbędne elementy, które składają się na papeterię ślubną. Oryginalne zaproszenia na ślub robione są ręcznie, co potwierdza ich wyjątkowość oraz najwyższą jakość. Z pewnością, nie są to szablonowe zaproszenia ślubne, lecz tego typu kartki na ślub, jakie wyróżniają się nastawieniem na niecodzienne przedstawienie opowieści o miłości danej pary.

Artyści z MerryMe doskonale wiedzą o tym, że w trakcie planowania uroczystości ma znaczenie każdy detal. Dlatego tak spory akcent położony jest na osobiste zrealizowanie zamówienia dla przyszłych nowożeńców. Abstrahując od faktu, czy ktoś poszukuje zaproszeń w stylu tradycyjnym, lub modernistycznym, ma sposobność wyszukać adekwatny model dla swoich wymagań. Można również oczekiwać na rady wykwalifikowanych pracowników, którzy w dziedzinie papeterii ślubnej są zorientowani nad wyraz dobrze. Najwyższa jakość papieru i wzorowo wykonane grafiki przekonują do tego, żeby realizować zamówienie zaproszeń ślubnych dokładnie w tej pracowni. Teksty umieszczone na zaproszeniach będą za każdym razem dostosowane do ich charakteru. Zamawiający mogą też decydować się na prywatne teksty.

Poza standardowymi zaproszeniami można między innymi zamawiać zaproszenia proekologiczne, zaproszenia vintage, zaproszenia ślubne wykonane na kalce albo zaproszenia akwarelowe. Tak nietuzinkowe informacje o uroczystości ślubnej bez wątpienia zostaną docenione przez uczestników wesela. Zamawiający mogą również zdecydować się na zrobienie jednego zaproszenia z kilku wzorów.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Robiąca wrażenie kolekcja eleganckich zaproszeń na ślub”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *