Najwyższej jakości kable HDMI 4K FiberPro

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Światłowodowy kabel optyczny FiberPro, dedykowany do funkcjonowania w systemach jakie obsługują sygnały 4K jest nad wyraz modernistyczny. Nowocześnie opracowany optyczny kabel HDMI umożliwi wysyłanie dużej ilości danych na długie odległości, bez jakichkolwiek strat na jakości. Kable HDMI mogą obsługiwać wszystkie obowiązujące standardy oraz formaty obrazu, jakie mieszczą się w ramach specyfikacji HDMI 2.0. Niezależnie od tego, jaką długość ma Kabel hdmi 4k można dzięki niemu łączyć ze sobą 2 urządzenia, wysyłając sygnał HDR, zawierający WCG. Kabel FiberPro wykorzystuje do przesyłania danych audio – wideo szklane włókna światłowodowe, a do przesyłania napięcia 5V oraz informacji kontrolnych – czystą miedź. Taka budowa kabla umożliwi uzyskanie świetnych parametrów instalacyjnych.

Nie ma żadnych przeszkód w jakości wysyłanego sygnału oraz w długości. Nie ma potrzeby też stosować zewnętrznego zasilania, jakie występuje przy pasywnych przewodach światłowodowych HDMI. Światłowód HDMI FiberPro wysyła najwyższej jakości sygnał 18 gigabit na sekundę na odległość nawet do 100 metrów. Patrząc na to, że ten światłowód jest cienki, łatwiej można ułożyć go w korytach oraz w peszlach. Znacząca dla jego wzorowego działania jest też duża wytrzymałość na zewnętrzne zakłócenia elektromagnetyczne.

Z tego względu każdy światłowód FiberPro może być używany tam, gdzie standardowe okablowanie zawodzi. 4K to nowy standard jaki pojawia się przy transmisji sygnału telewizyjnego, mający do zaoferowania 4 razy większą rozdzielczość niż miało to miejsce przy formacie HD i Blu – ray. Znaczy to, że z odtwarzacza do odbiornika można wysłać o wiele więcej informacji. Zaawansowane wykorzystanie nowocześnie zaprojektowanych kabli zachęca do ich zakupu. Jeszcze przed oddaniem do użytku przewody te są 2 razy testowane. Testy odbywają się pod kątem adekwatnego przesyłania sygnału 18 Gbps, a kabel testowany jest wyjątkowo rygorystycznym sygnałem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Najwyższej jakości kable HDMI 4K FiberPro”