Akademia nauki języka angielskiego w Zielonej Górze

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych

Akademia nauki języka angielskiego w Zielonej Górze English Navigator cieszy się dużą popularnością. Tutaj języka angielskiego można się uczyć, niezależnie od stopnia zaawansowania. Oferowane są kursy: angielski dla dzieci, angielski dla młodzieży, angielski dla dorosłych i angielski dla firm. Grupy są nieliczne, co ułatwia naukę. Podczas lekcji wykorzystywane są interesujące materiały językowe. W English Navigator spory nacisk kładzie się na komunikatywne operowanie językiem.

O tym, że warto się tu zapisać może świadczyć to, że osoby, które dotychczas przekonane były na angielski Zielona Góra chwalą sobie naukę w tej szkole i stwierdzają, że wiele z takich zajęć wyniosły. Z każdego z kursów może skorzystać dokładnie taka grupa, jaka się wpisała. Każdy, kto chce się bez skrępowania komunikować w języku angielskim ma tę sposobność. Przykładowo, w grupie dorosłych można znaleźć osoby, które planują awans zawodowy, chcą podejmować zatrudnienie zagranicą albo najzwyczajniej bezbłędnie porozumiewać się w języku obcym podczas urlopu. Niezależnie od tego, jaki dana osoba ma cel, osiągnie go, ponieważ pracujący tutaj lektorzy mają duże doświadczenie.

Każda osoba dorosła chcąca ulepszyć konwersacje w języku angielskim zobowiązana jest w takim razie zapisać się do English Navigator. Na zajęcia dla młodzieży zapisują się szczególnie te osoby, które mają przed sobą maturę z języka angielskiego albo egzamin ósmoklasisty. Speakerzy motywują młodzież do uczenia się oraz szybko można spodziewać się postępu. Ciekawe są również kursy języka angielskiego dla dzieci. Zajęcia poprowadzone są w ten sposób, że maluchy będą z chęcią chodziły na zajęcia. Ciekawą opcją w katalogu jest język angielski dla firm. Tu zajęcia prowadzone są według osobistych ustaleń, w zależności od tego, czego będą oczekiwać właściciele firmy i jakie mają wymagania lingwistyczne wobec pracowników. Cała oferta firmy udostępnioną jest na stronie www i rozsądnie będzie się z nią obeznać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY