Interesująca oferta aktywności i imprez, jakie można przygotować w Jump Hall

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Interesująca oferta aktywności i imprez, jakie można zorganizować w Jump Hall zachęca wielu klientów, żeby odwiedzić ten nowoczesny park trampolin. Opiekunowie po sprawdzeniu tego, co oferuje https://jumphall.pl/ zdecydowany jest przykładowo na to, żeby w takim miejscu przygotować dla dzieci urodziny. Impreza urodzinowa w parku trampolin to spora atrakcja dla dzieci. W dodatku, rodzice otrzymują gwarancję, że wszystko będzie odbywać się w bezpiecznych warunkach.

Świetna zabawa jest też zapewniona. Impreza będzie poprowadzona przez doświadczonego animatora, jaki dopilnuje by każde dziecko czuło się bezpiecznie. Nad dziećmi będzie czuwać także wykwalifikowana kadra instruktorów. Dwie godziny zabawy obejmują ćwiczenia na trampolinach, w basenie z kulkami, wspinaczki na ściankach oraz skoki na zrobione z pianek, duże kostki. Urodziny przebiegają w kameralnej sali, a przed przyjściem na teren rekreacyjny dzieci mają zapewnioną solidną rozgrzewkę. Są również poinformowane o tym, jak bezpiecznie skoczyć i upadać.

Dodatkowe atrakcje urodzinowe to: zabawy z chustą, rzuty do kosza lub malowanie twarzy. Za każdym razem harmonogram przystosowany jest do wieku oraz temperamentu uczestników imprezy. Pakiety urodzinowe podane są na witrynie. Na imprezy urodzinowe w Jump Hall można zapisać pociechy od 3. roku życia. Opiekunowie z chęcią wpisują też maluchy na zajęcia z gimnastyki, o różnym poziomie skomplikowania. Mają one na celu: podnoszenie ogólnej sprawności ruchowej, poprawę koordynacji ruchowej, rozwój orientacji w terenie, a także dobrą zabawę.

Na obszarze parku trampolin znajduje się też jedyny na terenie Wrocławia kryty park linowy. Jego trasa znajduje się nad parkiem trampolin i zawiera dziewięć torów, o różnych stopniach trudności. Park taki dedykowany jest dla osób, które mierzą powyżej 170 centymetrów. Nowocześnie zaprojektowany park trampolin dobrze będzie odwiedzać.