Wszechstronne świadczenia funeralne

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Dom pogrzebowy Orkus w mieście Szczytno świadczy wszechstronne świadczenia funeralne. To rodzinna firma, jaka zyskała zaufanie mieszkańców w tak trudnym momencie jak odejście bliskiej osoby. Zwłaszcza, że działa na rynku od ponad dwóch dekad. Dom pogrzebowy ma do zaoferowania całościową organizację pogrzebów razem z zorganizowaniem i obsługiwaniem ceremonii pogrzebowych religijnych i niereligijnych. Można także liczyć na świadczenia typu: przewóz zmarłych, lub kremacja zwłok. W ORKUS Zakład Pogrzebowy Szczytno pracownicy wyspecjalizowani są w wszechstronnej organizacji pochówków na terenie gmin Szczytno oraz Świętajna.

Dom pogrzebowy proponuje także rzetelny transport zmarłych. Doświadczony i zaangażowany zespół pracowników jest obeznany w tym, aby wykonać każde ze zleceń na jak najwyższym poziomie. W biurze zakładu można nabyć szeroki zestaw akcesoriów i dewocjonaliów funeralnych. Z domem pogrzebowym da się kontaktować się telefonicznie oraz e mailowo. Firma prowadzi witrynę www, na jakiej znajduje się opis usług oraz kosztorys. Proponowane świadczenia pogrzebowe to: możliwość skorzystania z karawanu, skremowanie, obsługa pogrzebów, prosektorium, przewożenie nieboszczyków, sprzedawanie wieńców pogrzebowych, pomoc w dostaniu zasiłku pogrzebowego i pogrzeb.

Organizacja pochówków w Orkus jest na wysokim poziomie. Cennik świadczeń funeralnych pozostaje zróżnicowany z uwagi na to, iż poszczególne przedmioty i usługi są różne i nad wyraz często wybierane indywidualnie przez rodzinę zmarłego. Jakość świadczonych usług we wspomnianym zakładzie pogrzebowym zachęca do zgłaszania się tam, w tak trudnym czasie. Zatrudnieni tam eksperci doradzają w wykonaniu niezbędnych formalności w kryzysowym okresie dla rodziny nieboszczyka. Służą wskazówkami w podejmowaniu decyzji o charakterze pogrzebu. Zajmują się też otoczką oprawy muzycznej i kwiatami. Dom zajmie się obsługą ceremonii zarówno kościelnych, jak i świeckich. W przyszłości można zdecydować się na wykonanie nagrobku w Orkusie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wszechstronne świadczenia funeralne”