Wszechstronne świadczenia pielęgnacyjne dla psów

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Wszechstronne świadczenia pielęgnacyjne dla psów każdej wielkości i rasy w Gdańsku oferuje Doggie House. U doświadczonego psiego groomera można spodziewać się nie tylko tego, że pies zostanie wystrzyżony, lecz również że zostanie poddany kąpieli. Wszystko będzie odbywało się przy wykorzystaniu najwyższej jakości preparatów i w sterylnych warunkach. Zestaw FULL WYPAS, który ma do zaoferowania psi fryzjer Gdańsk dotyczy każdej rasy psów, które domagają się ostrzyżenia. Na dodatek, dostępny jest także zestaw MOKRY PIES dla psów, które nie potrzebują skorzystania z nożyczek. Dla piesków szorstkowłosych właściwy jest zestaw TRYM, obejmujący usuwanie martwej sierści psa.

Zestaw ten złożony jest z: kąpieli czyszczącej, kąpieli związanej z pielęgnacją, osuszania, czesania sierści, oczyszczania uszu, cięcia pazurków i ze strzyżenia bądź z usuwania martwego naskórka psa na życzenie właściciela psa. Do każdej z wymienionych czynności stosowany jest sprzęt najwyższej jakości marek. Zleceniodawcy doceniają także to, że wybierane są sprawdzone kosmetyki groomerskich firm. Na witrynie www można zaznajomić się z cennikiem i z dokładnym profilem wskazanych usług. Inne świadczenia w doggiehouse.pl – psi fryzjer gdańsk to: spotkanie adaptacyjne PUPPY, rozczesanie skołtunionej sierści, kąpiel czyszcząca, usuwanie kamienia na zębach techniką ultradźwięków i wyczesanie koteczka.

Atuty Doggie House to: bezstresowa pielęgnacja, sprzęt i kosmetyki wiodących marek, spokojna atmosfera w trakcie 2 godzinnej pielęgnacji, higieniczne okoliczności panujące w salonie, doskonałe wyniki po przeprowadzonych zabiegach związanych z pielęgnacją. Piesek, jaki opuszcza gabinet zaprezentuje się oszałamiająco. Bezpośrednie podejście dostosowane jest do charakteru psa, albo także jego lęków. Ogromna kwalifikacja właścicielki salonu na temat groomingu oraz to, że ciągle poszerza ona swoje zdolności biorąc udział w kursach i pokazach sprawiają, że Doggie House rzeczywiście jest godne odwiedzenia.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wszechstronne świadczenia pielęgnacyjne dla psów”