Zagadnienia poruszane na kursach dla osób, które zamierzają prężnie rozwijać się w branży filmowej

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych
Dział

Tematyka kursów dla osób, które zamierzają dynamicznie rozwijać się w branży filmowej ukazuje, że są to faktycznie kursy przygotowane przez eksperta, który doskonale zna się na własnej pracy i będzie zależeć mu na tym, żeby odbiorcom zaprezentować wyłącznie potwierdzone i dające zyski wiadomości. Dlatego kurs rozdzielony jest na części: filmowanie, filmowanie ślubów, montaż video oraz biznes.

W kategorii filmowanie uczestnicy kursu dowiedzą się na przykład: jak zgodnie z prawem latać dronem, jakie są systemy do stabilizacji obrazu, jak zrobić zjawiskowe ujęcia z drona, jak ustawiać optymalną wartość czułości filmu, jak ustawić odpowiednią wartość przesłony, o trójpodziale kadru, jak dbać o sprzęt do kręcenia filmów, czy jak ustawiać balans bieli. W obrębie filmowania ślubów ekspert udziela informacji o tym: jaki wybierać aparat do tego typu filmów, jakiego wybrać drona do filmowania ślubów, w ilu klatkach na sekundę nagrywać ślub, w jakiej rozdzielczości filmować ślub, skąd wziąć muzykę do filmów z wesel, jakie są najciekawsze miejsca na sesję w plenerze, jakie kręcić szczegóły, w jaki sposób wykorzystać GoPro w filmie weselnym, co można nakręcić w kościele, czy też w jaki sposób bezpiecznie przechować materiały z zabawy weselnej. W dziale montaż video udostępnione są wiadomości o: programach do montażu, dostosowaniu poziomu głośności, efekcie filmu zamkniętego w napisach, efektach podwójnej ekspozycji, a także o wielu innych kwestiach.

W kategorii biznes specjalista ukazuje natomiast, gdzie szukać zleceń, w jaki sposób rozliczyć działalność filmową, jak zbudować portfolio, albo gdzie ubezpieczać sprzęt firmowy oraz jak się zareklamować. Każde zagadnienie takie jak warsztaty ślubne jest omówione dokładnie. Opłaca się w takim razie korzystać z wiedzy tak zaabsorbowanego w swoją dyscyplinę specjalistę. Warto też zaglądać na interesujący blog o filmowaniu i o produkcji video.