Całkowicie uwolnij się od nikotyny dzięki laseroterapii

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych

Jeśli chcesz lub zdecydowałeś się rzucić palenie lub snus, możemy pomóc Ci całkowicie uwolnić się od nikotyny dzięki laseroterapii Relief®. Laseroterapia Relief® jest liderem w Europie, jeśli chodzi o laseroterapię uzależnienia od nikotyny. Zabieg jest skuteczny, bezbolesny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zabieg laserem jest szybki i bezbolesny. Stymuluje określone punkty na ciele, które wpływają na głód nikotyny.

Zwiększa się produkcja endorfin w organizmie, a objawy odstawienia, takie jak bóle głowy, niepokój i trudności z koncentracją, są zminimalizowane. Zabieg przeciwdziała również ewentualnemu przybieraniu na wadze, ponieważ pobudza przemianę materii, hamuje apetyt i apetyt na słodycze. W większości przypadków wystarczy jedna możliwość leczenia, ale jako klient zawsze masz możliwość otrzymania kolejnego bezpłatnego leczenia w ciągu roku, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Korzyści z terapii laserowej Relief przeciwko paleniu i snusowi

 • Zasiłek na opiekę zdrowotną może pokryć koszty
 • Tylko jedna sesja zabiegowa
 • W razie potrzeby bezpłatna wizyta powrotna w ciągu jednego roku
 • Zminimalizowane przez objawy odstawienia
 • Brak ochoty na nikotynę
 • Zminimalizowane ryzyko przybrania na wadze
 • Doradztwo indywidualne
 • Zabieg relaksujący bez skutków ubocznych
 • Wsparcie i wsparcie po zakończonym leczeniu

Często zadawane pytania dotyczące Relief® i laseroterapii przeciwko paleniu i snusowi

Czym są Relief®?

Relief® został założony w 2004 roku w Niemczech. Po wielkim sukcesie w Berlinie, franczyzowa firma zaistniała w wielu niemieckich miastach, a obecnie oferuje odwyk nikotyny za pomocą laseroterapii w około 100 klinikach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Ameryce Południowej i Szwecji. W Szwecji pierwsza Klinika Relief została uruchomiona w 2008 roku w Göteborgu. Dziś znajdujemy się w 12 lokalizacjach w całym kraju, od Malmö na południu po Sundsvall na północy. My w Laserverket, który wykonuje terapię laserową Relief w południowym Sztokholmie, znajdujemy się w pobliżu stacji Södra na Södermalm

Ilu ludziom udaje się rzucić palenie lub snus za pomocą leczenia laserowego?

Około 70% naszych klientów udaje się rzucić palenie / snus.

Ile zabiegów laserowych wykonujesz?

Wystarczy zabieg, który trwa około 90 minut. Ponadto mamy politykę, która mówi, że możesz wrócić w ciągu roku, jeśli potrzebujesz innego leczenia. Dodatkowo pomagamy również w dalszej pielęgnacji w postaci wsparcia motywacyjnego za pomocą sms-ów i rekomendacji, co możesz zrobić zamiast zażywać papierosa lub tabakę.

Jak pozbyć się uzależnienia od nikotyny za pomocą lasera?

Światło lasera umieszczamy w dwudziestu siedmiu różnych punktach po każdej stronie ciała, czyli łącznie pięćdziesiąt cztery punkty na twarzy, dłoniach i palcach. Kiedy światło lasera wyzwala punkty na ciele, organizm rozpoczyna własną produkcję endorfin.

Jak przygotować?

Nie ma wymogu, aby przed wizytą rzucić palenie lub zaciąganie tabaki, ale należy być przygotowanym psychicznie, że dzień leczenia jest ostatnim dniem, w którym palisz lub zaciągasz tabakę.

Wolny od coachingu tytoniowego, aby rzucić palenie

Coaching dotyczący stylu życia Bez tytoniu pomaga całkowicie rzucić palenie. Po podjęciu decyzji możesz, z pomocą programu, powstrzymać się od palenia tytoniu i otrzymać wsparcie i porady, aby trzymać się swojej decyzji. zobacz tutaj

Dzięki coachingowi otrzymujesz cotygodniowe wskazówki i ćwiczenia do codziennego życia. W związku z coachingiem oceniane jest również zapotrzebowanie na inne środki pomocnicze, np. leki odwykowe.

Informacje o coachingu nawyków życiowych

Program coachingowy trwa 13 tygodni i obejmuje tematy i ćwiczenia, które są publikowane w aplikacji MinMehiläinen co tydzień. Coaching pomoże Ci zrobić krok po kroku w kierunku codziennego życia bez tytoniu.

Z pomocą motywów coachingowych, które zmieniają się co tydzień, otrzymujesz:

 • informacje o rzuceniu palenia
 • wskazówki i ćwiczenia na codzienność bez dymu
 • zachęta i wsparcie w planowaniu rzucania palenia i radzeniu sobie z objawami odstawienia
 • Jak kupić program coachingowy?

Wypełnij poniższy formularz, aby kupić darmowy program coachingowy dotyczący tytoniu.

Jeśli odwiedzasz Mehiläinen jako klient medycyny pracy, zapytaj swojego pracodawcę, czy coaching jest uwzględniony w Twojej umowie dotyczącej medycyny pracy.

Coaching obejmuje wsparcie na odległość własnego trenera odnowy biologicznej (wiadomości). Cena za coaching nie obejmuje spotkań, które można umówić osobno w formie wideorecepcji. Jeśli podczas coachingu poczujesz potrzebę dodatkowego wsparcia i chcesz jeszcze bardziej pogłębionej dyskusji z własnym trenerem dobrego samopoczucia w wideoklinice, pobieramy osobną opłatę za wideokliniki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY