FRANCUSKI PRZEDŁUŻENIE

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych

Najpierw musisz mi powiedzieć, jakiego efektu chcesz, a potem dobieram rzęsy zgodnie z Twoimi życzeniami. Jeśli nie wiesz, czego chcesz, uzyskasz pomoc w znalezieniu czegoś, co Ci odpowiada.

  • Własne rzęsy są mierzone, a ich grubość i zagięcie odpowiednio dopasowywane.
  • Przyjazna dla skóry taśma jest umieszczona pod oczami, aby chronić dolne rzęsy.
  • Rzęsy są doklejane pojedynczo do Twojej naturalnej grzywki. Podczas zabiegu możesz słuchać muzyki podczas nakładania rzęs.
  • Rozczesuję, sprawdzam i rozdzielam wszystkie rzęsy, aby przedłużenie było naprawdę fajne.
  • INFORMACJE I PORADY OPIEKI
  • Najlepiej uważać na rzęsy i uważać podczas mycia twarzy
  • lub dotykać wokół oczu.

Pierwszego dnia klej do rzęs powinien odpowiednio stwardnieć i ważne jest, aby na rzęsach nie było wody. Po prostu utrzymuj je w suchości i nie dotykaj ich.

Po 24 godzinach woda może spływać na rzęsy

Jeśli nakładasz kremy wokół oczu, upewnij się, że nie podnosi się w przedłużeniu. Jeśli masz na powiece makijaż lub cień do powiek, możesz go zmyć wilgotnymi topami lub bezolejowym płynem do demakijażu, który możesz kupić w salonie, unikając produktów do demakijażu opartych na oleju i oleju. Jeśli możesz, staraj się nie spać z twarzą w poduszce.

Możesz rozczesać rzęsy grzebieniem z frędzlami, który otrzymasz ode mnie po zabiegu.

Na początku unikaj tuszu do rzęs, też nie jest to konieczne. Ale po pewnym czasie, jeśli gdzieś jest przerwa, można nałożyć tusz do rzęs w szczelinie, aby nie była widoczna. Weź zwykły tusz do rzęs, nie wodoodporny (bo trzeba mieć zmywacz na bazie oleju, żeby się go pozbyć). Jeśli zaczniesz tuszować rzęsy na całej linii rzęs, przedłużenie zwykle schodzi szybciej. Tusz należy nakładać tylko na rzęsy, a nie u nasady.

zrównoważony rozwój

Rzęsy z czasem odpadają tu i tam. Jeśli zdecydujesz się na dłuższe przedłużanie rzęs 120 min, ma ona nieco dłuższy okres trwałości niż 60 minut, ponieważ masz czas na nałożenie większej ilości rzęs w dłuższym czasie.

Przedłużanie rzęs trwa zwykle kilka tygodni, ale indywidualnie zależy to jak długo, zależy to głównie od tego, jak bardzo jesteś uważna, jak szybko rosną Twoje własne rzęsy i w jakiej fazie wzrostu są rzęsy.

Jeśli masz tłustą skórę, musisz szczególnie uważać, aby utrzymać powieki w czystości, aby na rzęsach nie gromadziła się tłusta skóra.

Często myj twarz Bubble Cleanserem, ponieważ nie będzie tłustej skóry wokół powiek, ponieważ Twoja produkcja sebum powoduje, że rzęsy tracą jędrność. Zobacz http://dlalejdis.pl/artykuly/odzywka-do-rzes-czy-warto-sobie-cos-takiego-kupic

Warunki wstępne i wyniki

Grubość i długość, jaką możesz mieć, zależy od tego, jak wyglądają Twoje własne rzęsy. Jeśli masz własne gęste i długie rzęsy, jeśli chcesz, możesz wykonać pełne wydłużenie dłuższymi rzęsami. Jeśli ich własne są krótkie, cienkie i nieliczne, nie można mieć m.in. najgrubsze lub najdłuższe rzęsy. Otrzymasz pomoc w znalezieniu czegoś, co Ci odpowiada.

Po kilku tygodniach

Rozszerzenie samo odpada tu i tam. Możesz pozwolić, aby przedłużenie samo odpadło i dodać tusz do rzęs, aby ukryć lukę. Możesz również łatwo rozpuścić rozszerzenie za pomocą zmywacza, gdy zostało tylko kilka. Jeśli wybierzesz rzęsy, które są tylko trochę dłuższe od twoich, to nie wygląda to dziwnie, chociaż stracisz trochę, jeśli chcesz mieć dłuższe, będą one trochę bardziej widoczne.

Nigdy nie próbuj samodzielnie zdejmować rzęs, ponieważ mogą odpaść. Zawsze miej wyszkoloną stylistkę rzęs, która usunie rzęsy za Ciebie.

Ponowna wizyta

Kiedy chcesz znowu nowe rzęsy, nie mam specjalnego tygodnia ani czasu, w którym musisz wrócić do nich, ponawiasz przedłużanie, kiedy czujesz, że chcesz i jest to indywidualne. Jeśli chcesz uzupełnić, większość osób zwykle rezerwuje wizytę powrotną po około 3-4 tygodniach. Inni czekają ok. 6 tygodni, aż prawie wszystkie stare rzęsy odpadną i wtedy znowu robisz nowy zestaw, co czasami daje dłuższą trwałość, bo wszystkie są nowe i świeże.

Nosić na naturalnych rzęsach? Owszem, może, dzieje się tak głównie, gdy jesteś nieostrożna lub ciągniesz rzęsy, ale może się również zdarzyć, jeśli chcesz mieć zbyt długie i gęste rzęsy w porównaniu do swoich i zbyt często. Impreza czasami nie jest niebezpieczna, ale nie jest dobrze robić to przez cały czas. Rzęsy nie ulegają trwałemu uszkodzeniu. Rzęsy szybko rosną i cały czas rosną nowe. Czasami twoje własne rzęsy wydłużyły się niż wcześniej, ponieważ nie pocierasz oczu w ten sam sposób i nie musisz nakładać na nie tyle makijażu.

Aby utrzymać ładne własne rzęsy, polecam rzęsy nie za długie ani za gęste, coś fajnego, co możesz nosić własne.

Higiena Ręczniki są prane i wymieniane między klientami. Narzędzia są dezynfekowane. Pracuję tylko ze zdrowymi i oczyszczonymi rzęsami. Jeśli masz zapalenie oczu, świerzb lub choroby wokół oczu lub głowy lub coś innego zakaźnego, możesz wrócić, gdy jesteś zdrowy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY