Terapia indywidualna leczenia uzależnień w Ostrołęce

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych

Terapia indywidualna leczenia uzależnień w Ostrołęce, mająca miejsce w gabinecie Arkadiusza Łuszczyńskiego daje bardzo dobre wyniki. Od kilku lat psycholog taki kształci się w nurcie poznawczo behawioralnym, co umożliwia mu doskonale współpracować z osobami które mają problem z uzależnieniem. Fachowa pomoc i gwarancja anonimowości motywują pacjentów do spotkań.

Terapia skierowana jest też do osób które zmagają się ze stanami lękowymi oraz ze stanami depresyjnymi, gdyż najczęściej takie stany idą w parze z uzależnieniem. Pierwsza konsultacja pozwala ustalić na czym polega problem. Na tej przesłance terapeuta dopasuje kolejne techniki pracy. Zadaniem terapii jest ograniczenie zażywania określonych substancji albo ich maksymalne odrzucenie.

Klient dowie się, jak radzić sobie z problemami konstruktywnie. Klient dzięki terapii nauczy się funkcjonować w wywołujących stres sytuacjach i nie będzie brać używek. Terapia oferowana przez http://uzaleznienia-ostroleka.pl/o-mnie/ pomoże: odcinać się od szkodliwego nałogu, realizować swoje pasje, wyznaczyć adekwatne cele, nawiązywać kontakty z pozostałymi i zacieśniać więzi, odczuwać usatysfakcjonowanie z życia, radzić sobie z problemami bez konieczności sięgania po używki a także czerpać radość z codzienności.

Pacjenci mają pomoc terapeuty, który zapewni spotkania w miłej atmosferze, co jest znaczące, gdy chodzi o kompletny proces zdrowienia. Specjalistyczna terapia prowadzona przez Arkadiusza Łuszczyńskiego jest godna rekomendacji. Certyfikowany psychoterapeuta podczas spotkań z klientami stosuje się do ustaleń naukowych oraz do indywidualnego rozumienia pacjentów. Koncentruje się na pomocy osobom zmagającym się z uzależnieniem. Jeżeli ktoś zauważa, że ma kłopot z uzależnieniem, to musi zgłaszać się do specjalisty z Ostrołęki. Diagnoza i psychoterapia mogą dotyczyć uzależnienia od: alkoholu, narkotyków, hazardu, leków oraz pornografii.