Wykwalifikowany i rekomendowany neurolog dziecięcy w mieście Poznań

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych

Jadwiga Polcyn – Losy to profesjonalny a także polecany neurolog dla dzieci w mieście Poznań do jakiego zgłasza się sporo opiekunów z pociechami. Główną dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest terapia nadpobudliwości a także epilepsji u najmłodszych. Specjalistka twierdzi, iż kiedy tylko rodzice dostrzegają u własnych podopiecznych schorzenia układu nerwowego to powinni reagować natychmiastowo. Jedynie jak najszybsze wykrycie i odpowiednia reakcja umożliwiają później unormowane rozwijanie się najmłodszych. Wczesna klasyfikacja to także okazja na całkowite wyzdrowienie. Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w praktyce lekarskiej dzieci posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Ponadto, wyróżnia ją empatia dzięki jakiej jest w stanie przekonać do siebie młodszych pacjentów i nie wywołuje w nich obaw. Diagnozowanie i leczenie najmłodszych z dolegliwościami układu nerwowego zawiera również: napady bólowe, migreny, dysfunkcje behawioralne, zaburzenia snu, zaburzenia mowy, problemy w nauce, związane z porodem problemy neurologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, wrodzone choroby powiązane z układem nerwowym, oraz dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Wszechstronna terapia lekarska wynika z tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań posiada praktykę też w pediatrii oraz anestezjologii oraz intensywnej terapii. Każdego dnia Jadwiga Polcyn – Losy współpracuje z psychologiem oraz fizjoterapeutą.

Na pierwszą konsultację rodzice poproszeni są o zabranie: historii medycznej dziecka, książeczki zdrowia, historii informacyjnej z leczenia w szpitalu i opisów szybciej wykonanych diagnoz. Z gabinetem neurologicznym można kontaktować się też za pośrednictwem mailowym. Każdorazowo terapia dopasowana jest wprost do niepełnoletniego chorego. Neurolog pracuje na równi z dzieckiem, jak i z opiekunami zapewniając o tym, że chorób układu nerwowego nie trzeba się wstydzić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wykwalifikowany i rekomendowany neurolog dziecięcy w mieście Poznań”