Wyspecjalizowany oddział terapeutyczny dla osób uzależnionych od alkoholu

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych

Wyspecjalizowany oddział terapeutyczny dla osób uzależnionych od alkoholu i pozostałych środków psychoaktywnych umieszczony jest w Wandzinie. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale leczenia uzależnień od alkoholu oferowana jest terapia krótkoterminowa, obejmująca 56 dni. Terapia przeznaczona jest do osób dostrzegających u siebie objawy uzależnienia lub osoby z rodziny. Cykl zajęć ma miejsce w grupie nie mającej więcej aniżeli osiemnaście osób. Są to sprzyjające okoliczności do odbywania terapii.

Zajęcia nadzorowane są przez wykształconych psychoterapeutów, którzy każdego traktują z należytą uwagą. Poufny i miły klimat sprzyja pozyskać dobre efekty. Pacjenci są w większej mierze szczerzy. Leczenie indywidualne w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz odbywa się raz w tygodniu. To doskonałe dopełnienie leczenia grupowego. Ponadto, wykonywana jest ergoterapia. Pomoc terapeutyczna na imponującym poziomie motywuje do odbywania terapii we wskazanym zakładzie. Przeprowadzana jest także opieka psychiatry, prawnika i pracownika socjalnego. Zakład w Wandzinie proponuje spotkania warsztatowe dla bliskich pacjentów przebywających w placówce. Zajęcia edukacyjne mają za zadanie poszerzać wiadomości w temacie przyczyn alkoholizmu.

Pobudzana jest siła do działania a także wyraźne podejście do pozostawania w trzeźwości. To rozszerza szansę zakończenia spożywania alkoholu przez osobę uzależnioną. Bliscy z kolei nie zadręczają się winą. Na witrynie www zakładu umieszczone są dokładne informacje na temat tego, jakie są warunki przyjęcia, co da się ze sobą zabrać do ośrodka a także co jest stuprocentowo niedozwolone podczas odbywania leczenia. Dla ludzi zaciekawionych wskazane są również dane kontaktowe. Ośrodek funkcjonuje od 25 lat, proponując pomoc dla pacjentów walczących z uzależnieniem. Bogate doświadczenie pozwala pomagać pacjentom, jacy nie dają rady sobie w życiu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wyspecjalizowany oddział terapeutyczny dla osób uzależnionych od alkoholu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *