Wyspecjalizowany oddział terapeutyczny dla osób uzależnionych od alkoholu

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych

Wyspecjalizowany oddział terapeutyczny dla osób uzależnionych od alkoholu i pozostałych środków psychoaktywnych umieszczony jest w Wandzinie. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale leczenia uzależnień od alkoholu oferowana jest terapia krótkoterminowa, obejmująca 56 dni. Terapia przeznaczona jest do osób dostrzegających u siebie objawy uzależnienia lub osoby z rodziny. Cykl zajęć ma miejsce w grupie nie mającej więcej aniżeli osiemnaście osób. Są to sprzyjające okoliczności do odbywania terapii.

Zajęcia nadzorowane są przez wykształconych psychoterapeutów, którzy każdego traktują z należytą uwagą. Poufny i miły klimat sprzyja pozyskać dobre efekty. Pacjenci są w większej mierze szczerzy. Leczenie indywidualne w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz odbywa się raz w tygodniu. To doskonałe dopełnienie leczenia grupowego. Ponadto, wykonywana jest ergoterapia. Pomoc terapeutyczna na imponującym poziomie motywuje do odbywania terapii we wskazanym zakładzie. Przeprowadzana jest także opieka psychiatry, prawnika i pracownika socjalnego. Zakład w Wandzinie proponuje spotkania warsztatowe dla bliskich pacjentów przebywających w placówce. Zajęcia edukacyjne mają za zadanie poszerzać wiadomości w temacie przyczyn alkoholizmu.

Pobudzana jest siła do działania a także wyraźne podejście do pozostawania w trzeźwości. To rozszerza szansę zakończenia spożywania alkoholu przez osobę uzależnioną. Bliscy z kolei nie zadręczają się winą. Na witrynie www zakładu umieszczone są dokładne informacje na temat tego, jakie są warunki przyjęcia, co da się ze sobą zabrać do ośrodka a także co jest stuprocentowo niedozwolone podczas odbywania leczenia. Dla ludzi zaciekawionych wskazane są również dane kontaktowe. Ośrodek funkcjonuje od 25 lat, proponując pomoc dla pacjentów walczących z uzależnieniem. Bogate doświadczenie pozwala pomagać pacjentom, jacy nie dają rady sobie w życiu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wyspecjalizowany oddział terapeutyczny dla osób uzależnionych od alkoholu”