Nowatorskie rozwiązanie, oferowane przez firmę Account Trees – zarządzanie podatkowe

Zapisz w ulubionych Dodawanie Dodano do ulubionych

Nowatorskie rozwiązanie, oferowane przez firmę Account Trees, jakim jest zarządzanie podatkowe, powoduje, że o wiele więcej przedsiębiorców zmotywowanych jest do korzystania z usług Justyny Mąkosy. W dziedzinie księgowość kraków znana jest ona z pełnego profesjonalizmu a także odpowiedzialnego ukierunkowania do własnej pracy. Oferuje ona usługi w obrębie identyfikacji oraz minimalizacji zagrożeń podatkowych, wynikających przykładowo z częstszych zmian prawnych oraz niejasności przepisów. Bierze ona również pod uwagę czynniki wewnętrzne jakie występują w firmie.

Przy wystosowaniu pewnych rozwiązań stricte współpracuje z przedsiębiorcą, wobec czego efekty pracy dopasowane są do modelu jego prosperowania w 100%. Propozycja usług w obrębie zarządzania podatkowego obejmuje: opracowanie mapy ryzyk podatkowych wraz z komentarzem do badanych transakcji, dookreślenie spodziewanych obszarów ryzyka co do procedur podatkowych, opracowanie i wdrożenie czynności gwarantujących odpowiednie zarządzanie aktualnymi ryzykami, systematyczne doradztwo podatkowe, przegląd systemu informatycznego i księgowego firmy.

W efekcie, można spodziewać się eliminacji albo ograniczenia obszarów ryzyka podatkowego razem z zabezpieczeniem pozycji podatkowej konkretnej firmy. Przedsiębiorca może także weryfikować i kształtować wewnętrzne procedury oraz procesy, a także zminimalizować ryzyko powstania jakichkolwiek nieprawidłowości skarbowych. Przełoży się to na ukształtowanie przewagi konkurencyjnej i progres wartości danej spółki. Można też decydować się na inne usługi.

Na przykład, w ramach księgi przychodów i rozchodów zrealizowane będą zadania jakimi są: ewidencja przychodów, zakupów i kosztów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przebiegu przejazdu prywatnego, ewidencje i rejestry VAT, rozliczenia z US i ZUS a także elektroniczna przesyłka deklaracji podatkowych. Justyna Mąkosa na bieżąco będzie wprowadzała uzyskane przychody, wydatki i zakupy firmy, w oparciu o faktury jakie otrzyma od klienta.